JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Jak zmieniła się Lotte od urodzenia do pełnoletności?
Lotte z Holandii w tym filmie ma 18 lat! Holenderski filmowiec i artysta Frans Hofmeester filmował i fotografował swoją córkę Lotte od urodzenia. Co tydzień zdjęcia są kręcone w tym samym stylu. Dzięki temu nagraniu autor pokazuje starzenie się jego dziecka w ciągu kilku minut. Udokumentował niewiarygodny upływ czasu "dojrzewania". Jesteś świadkiem jednego z najbardziej tajemniczy(…)
29 · 18 · 8 dni temu
Gęś kontra słonik - recenzuje Ozzy
Tej niezwykłej walce, której zwycięzca nie został ujawniony, towarzyszą emocjonalne komentarze w języku angielskim.
36 · 4 · 10 dni temu
Hipnotyzujący taniec blondynki w klubie
Taniec tej pani był czujnie obserwowany przez autora filmu, który najwyraźniej czekał na ujawnienie tematu najbardziej ukochanego przez Bojowników.
421 · 117 · 16 dni temu
Piękna brunetka prezentuje swoje walory.
Ta dziewczyna ma takie kształty, że zwrócą uwagę każdego bojownika.
15 · 17 dni temu
Argentyński polityk Sergio Massa siłą telekinezy przewraca butelkę
Wiceprzewodniczący parlamentu argentyńskiego Sergio Massa podejrzany o telekinezę. Powodem było to, co widać podczas nagrania obrad.
331 · 36 · 19 dni temu
Fani zespołu Linkin Park zaśpiewali piosenkę Numb
Fani zespołu Linkin Park uczcili pamięć wokalisty Chestera Benningtona, wykonując piosenkę Numb. Koncert odbył się w Los Angeles, a przychody zostały wydane na cele charytatywne.
1 · 20 dni temu
Mały sierściuch nie chce oddać swojej zdobyczy
Ten kociak jest gotowy walczyć aż do upadłego o swoją zdobycz, a fakt, że jest jeszcze dość mały w ogóle mu w tym nie przeszkadza.
45 · 22 · 20 dni temu
Szybki załadunek fotela z efektownym zakończeniem
Trzej mężczyźni zdecydowali się w najprostszy sposób załadować fotel do wnętrza samochodu i zmierzyli się z pewnymi trudnościami. Fotel nie ucierpiał, czego nie można powiedzieć o jednym z uczestników operacji załadunku.
181 · 25 · 1 miesiąc i 1 dzień temu
Tragiczna jazda nagiej rosjanki w Republice Dominikany
W sieci pojawił się film o śmierci rosyjskiego turystki, która spędzała wakacje w Republice Dominikany. Dziewczyna szalała w samochodzie i wychyliła się z okna, podczas gdy kierowca filmował. Kobieta bawiła się i żartowała, ale nie zauważyła znaku drogowego który uderzył ją w głowę. Poinformowano, że incydent miał miejsce 11 października w drodze na lotnisko w Punta Cana.
28 · 1 miesiąc i 7 dni temu
Dziewczynka tańczy na ulicy do przeboju lata
Mała dziewczynka zdecydowała się towarzyszyć ulicznemu muzykowi, który zagrał piosenkę "Despacito". Dzięki swojemu występowi muzyk zapełnił swój futerał sporymi datkami.
25 · 11 · 1 miesiąc i 12 dni temu