JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
UCZĘ SIOSTRĘ POLSKIEGO! 2
Kolejny odcinek z moją siostrą! Nie mogę się doczekać aż znowu do mnie przyjedzie! Zrozumieliście chociaż trochę co mówiła? Napiszcie koniecznie w komentarzu! Może wam poszło trochę lepiej niż mi!
5 dni temu
Wypowiedź Szatana na temat ludzkości
Fragment filmu "Pozywając diabła", w którym ukazana jest wypowiedź Szatana na temat jego planów. Czy to tak bardzo odbiega od rzeczywistości?
30 · 22 · 5 dni temu
Historia komputerów - Gadżetomania
Dziś każdy ma komputer, niemniej jeszcze nie tak dawno elektroniczne maszyny cyfrowe nie były tak rozpowszechnione. A jak się to wszystko zaczęło? Zobaczcie sami!
15 · 1 · 6 dni temu
Telefon biednego człowieka parzonego mikrofalami do studia TV
Pewnego spokojnego wieczoru do programu "W tyle wizji" dzwoni pan Mieczysław z Katowic z ulicy Granicznej 49. Uskarża się na to, że jest z drugiego bloku parzony mikrofalami. Mijają prawie dwa miesiące i nasz bohater znowu dostaje się na antenę i oznajmia, że mikrofale można zablokować falami z pilota telewizyjnego. Czyżby pan Mieczysław odkrył nieznaną dotąd właściwość interferenc(…)
97 · 91 · 7 dni temu
Foto-zagadka z nogami dziewczyn
Ile te dziewczyny mają nóg? Prosta zagadka wizualnalna z nogami dziewczyn. Mamy 6 dziewczyn i 10 nóg, jak to możliwe? czy te dziewczyny mają wszystkie nogi?
8 dni temu
Sylwestrowa FOTOszopka
Fotorelacja z Sylwestra ze Szwagrami przedstawiona w nietypowy sposób.
9 dni temu
Ciekawostki ze Świata
Zbiór dziwactw ze Świata.
2 · 13 dni temu
Manipulacje w sieci (Film Dokumentalny)
Media społecznościowe stały się najbardziej wpływową platformą promocji i reklamy. Liczby polubień, odsłon i śledzących stały się wskaźnikiem akceptacji oraz wywierania wpływu.
2 · 14 dni temu
Ukradł samochód, ale operatorzy wózków widłowych nie pozwolili mu uciec
Grupa kierowców wózków widłowych wskoczyła do akcji i zastawiła uciekającego złodzieja, który okradł samochód. Kierowca nie mógł wyjść i został zatrzymany. Szybka kooperacja kierowców wózków widłowych uniemożliwiła ucieczkę!
288 · 28 · 15 dni temu