Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Kiedy piłkarz wpada na bandy, czyli futbolowe "Łapu-Capu"
Jest przewracający się bramkarz Barcelony, problem ze spodenkami piłkarza Lyonu, włączająca się zraszacze oraz wiele innych śmiesznych sytuacji.
7 · 1 dzień i 7 godzin temu
Z dziennika introwertyka
Każdy z nas ma coś z introwertyka. Jak bardzo się identyfikujesz?
156 · 65 · 10 dni temu
Wiedźmin 3. NAJLEPSZE TEKSTY
Pomysłowość ludzka nie zna granic.
3 · 13 dni temu
Polscy bezdomni z Berlina nie chcą wracać do kraju
Do widoku ludzi bezdomnych, koczujących w kątach dworcowych hal lub opuszczonych ruderach kamienic, zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Mało kto wie jednak, że polscy bezdomni znani są nie tylko w Polsce, a nasi rodacy stanowią największą grupę ludzi żyjących na ulicy w stolicy Niemiec. Jak wygląda życie bezdomnych Polaków na ulicach tętniącego życiem Berlina?
20 · 33 · 13 dni temu
Ukradli autobus, pojeździli i oddali
Trzech nastolatków wsiada do autobusu miejskiego na przejażdżkę po Stambule. To niesamowite, że niczego nie zniszczyli. Autobus powrócił później do tego samego miejsca, jakby nic się nie stało - ale nastolatkowie nie zdawali sobie sprawy, że ich eskapada jest nagrywana.
15 · 4 · 13 dni temu
Ukradli autobus
► Subscribe to GlobalLeaks: http://goo.gl/bY5w6 Trzech nastolatków wsiada do autobusu miejskiego na przejażdżkę po Stambule. To niesamowite, że niczego nie zniszczyli. Autobus powrócił później do tego samego miejsca, jakby nic się nie stało - ale nastolatki nie zdawały sobie sprawy, że ich eskapada jest nagrywana.
13 dni temu
Jak się trenuje w Bundeslidze?
W tym filmie mam zaszczyt przedstawić wam ośrodek treningowy RB Lipsk od kuchni. Jak wygląda akademia jednego z czołowych klubów ligi niemieckiej? Przekonajcie się sami.
14 dni temu
Polityka na Wesoło #7
Kolejna kompilacja śmiesznych momentów w polskiej i zagranicznej polityce.
1 · 17 dni temu
IJON TICHY - Planeta Rezerw
Takie stare, a wciąż smaczne intelektualnie.
1 · 28 dni temu
Czy żyjemy w symulacji?
AstroRozkmina EXTRA, odcinek w którym to Wy dyskutujecie na temat poprzedniej AstroRozkminy za pomocą komentarzy. Tym razem dyskusja na temat możliwości zhakowania symulacji żyjąc wewnątrz niej.
3 · 28 dni temu